Blog o sporcie i bukmacherach

ze świata sportu
22 grudnia 2017

Popek vs Strachu. Kursy bukmacherskie – kto jest faworytem?

 

Sporty walki od dawien dawna elektryzują, i często również polaryzują, duże grono Polaków. Kiedyś Ryszard Wolny, Andrzej Gołota, a dziś Mamed Chalidow czy Mariusz Pudzianowski przyciągają na hale, stadiony rzesze kibiców. Kibiców, którzy nie tylko szukają sportowych wrażeń, ale i również wielkiego widowiska, show! Już niebawem kolejna gala z cyklu KSW, w której zmierzą się między innymi: Borys Mańkowski, Artur Sowiński, czy Popek. Kto będzie zwycięzcą poszczególnych walk dowiemy się dopiero podczas sobotniej nocy. Natomiast legalni bukmacherzy online, mają już swoich faworytów. Zobacz jakie szanse, kursy na walkę Popka ze Strachem przygotowali bukmacherzy.

Czytaj całość

Blogze świata sportu
22 sierpnia 2017

Premier League – sezon 2017/18

Już 12 sierpnia liga angielska rozpoczyna sezon 2017/2018. Zgodnie z terminarzem, ostatnia kolejka odbędzie się 13 maja. Każdy z zespołów czeka 38 meczów, tym samym kibice będą mogli obejrzeć aż 380 meczów w całym sezonie. Na fanów piłki nożnej na wysokim (angielskim) poziomie czeka mnóstwo emocji.

Liga angielska — głośne transfery przed zbliżającym się sezonem

Wiele działo się w sferze transferów przed zbliżającym się sezonem Premier League.
Z punktu widzenia polskiego kibica, najbardziej interesujący jest transfer Wojciecha Szczęsnego. Juventus kupił polskiego piłkarza z Arsenalu Londyn za 12 mln euro. Zarówno szefowie Juventusu, jak i sam zawodnik są bardzo zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

Czytaj całość