Legalny bukmacher Fuksiarz

Bukmacherska Spółka z o.o. powstała 15 maja 2019 roku, a licencję Ministra Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych uzyskała 9 grudnia 2020 roku. Oficjalny start bukmachera Fuksiarz w internecie miał natomiast miejsce 1 kwietnia 2021.

Ten polski operator ma w ofercie zakłady sportowe na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny oraz wiele dyscyplin niszowych. W przypadku piłki nożnej dostępnych jest ok. 140 rynków i ligi z ok. 70 krajów, w tym 3 polskie oraz 5 angielskich. U Fuksiarza można obstawiać zarówno w trybie przedmeczowym, jak i na żywo. Ofertę bukmachera wzbogacają zakłady specjalne z zakresu polityki i rozrywki. Dostępne są również ciekawe udogodnienia dla typerów: szybki kupon, Early Payout, cashout, Mega Kursy Boost i Fuks Kreator.

Jak założyć konto u bukmachera Fuksiarz? Należy w tym celu wypełnić formularz online. Można otworzyć dwa rodzaje kont: tymczasowe (rejestracja w mniej niż 1 minutę i bez skanu dowodu osobistego, ale konto ważne 90 dni, bez wypłat, z maks. sumą stawek 5000 PLN i maks. wygraną na 1 kuponie 2279,99 PLN) oraz stałe, pozbawione ograniczeń tego pierwszego, lecz wymagające pełnej weryfikacji. Weryfikacja polega m.in. na przesłaniu skanu dokumentu tożsamości i trwa zazwyczaj do kilkunastu minut. Nocą czas ten może się wydłużyć do kilku godzin.

Konto gracza da się zasilić na kilka sposobów. Wpłaty u Fuksiarza obsługiwane są za pomocą: PayU, Dotpay, Tpay.com, Blik i Przelewy24. Minimalny depozyt wynosi 1 zł, podobnie jak minimalna stawka na kuponie. Wypłat można dokonywać wyłącznie na rachunek bankowy podany w procesie rejestracji. Minimalna wypłata to 1 zł. Fuksiarz obsługuje tzw. szybkie wypłaty. Standardowy czas oczekiwania na pieniądze to 15 minut od zlecenia. Wypłaty zlecane są codziennie w godz. 08:00 – 23:00. Pierwsza wypłata środków wiąże się z dodatkową weryfikacją danych, więc może potrwać trochę dłużej.

Bukmacher Fuksiarz w tym momencie udostępnia możliwość obstawiania tylko online, poprzez stronę internetową Fuksiarz.pl. Operator nie posiada punktów stacjonarnych, a aplikacja mobilna na systemy Android i iOS nadal powstaje.

Z działem pomocy Fuksiarza można się skontaktować na trzy sposoby: przez live chat, formularz kontaktowy oraz e-mail pomoc@fuksiarz.pl.

Licencja Ministerstwa Finansów:

Bukmacherska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wąchockiej 1F – z dnia 09.12.2020r. o numerze PS4.6831.1.2020.
Bukmacherska Spółka z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy Fuksiarz jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy Fuksiarz posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy Fuksiarz posiada streaming na żywo?

Nie. Bukmacher nie posiada transmisji live na ten moment