Legalny bukmacher forBET

ForBET to firma bukmacherska, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2016 roku. Nie posiada punktów stacjonarnych, zakłady można typować jedynie online. Dzięki licencji, uzyskanej od Ministra Finansów, można mieć pewność, że w pełni legalnie korzysta się z ich usług.

Bukmacher oferuje szeroki zestaw zakładów: od piłki nożnej, przez żużel i siatkówkę, aż po futsal, czy rzutki. Można także obstawiać wydarzenia społeczno-polityczne. Gracze mają możliwość typowania zarówno przed wydarzeniem, jak i na żywo, w trakcie trwania rozgrywki. Minimalna kwota zakładu to 1 zł. Można typować zakłady proste, jak i systemowe. W ofercie znajduje się po kilka rodzajów zakładów do różnych dyscyplin sportowych.

Do rejestracji konta niezbędny jest skan dowodu tożsamości. Pozwala to zweryfikować, czy gracz jest pełnoletni. Weryfikacja trwa maksymalnie 30 minut.

Jak wyglądają płatności? Konto gracza można zasilić za pomocą przelewu lub karty kredytowej/debetowej. Środki natychmiast pojawiają się na koncie i można z nich korzystać. Minimalna kwota doładowania zależna jest od sposobu wpłaty, a sumy zaczynają się od 1 zł.
Wypłata środków możliwa jest po podaniu numeru konta bankowego. Przelew realizowany jest do 3 dni roboczych. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zł. Bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za tę usługę. Pieniądze z wygranego zakładu rozliczane są natychmiast, co oznacza, że maksymalnie po 15 minutach od zakończenia spotkania, środki pojawiają się na koncie gracza.

 

Licencja Ministerstwa Finansów:
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy forBET jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy forBET posiada opcję szybkiej rejestracji?

Nie. Na tę chwilę bukmacher nie udostępnia takiej możliwości.

3. Czy forBET posiada streaming na żywo?

Nie. Bukmacher nie posiada transmisji live na ten moment