Legalny bukmacher LV BET

LV BET to nowy bukmacher na rynku polskim. Swoją działalność rozpoczął we wrześniu 2016, oferując graczom szeroką gamę zakładów. Posiada licencję Ministra Finansów, co oznacza, że korzystanie z oferty zakładów tego bukmachera jest w pełni legalne.

Zakłady można typować za pośrednictwem strony internetowej, jak i w punktach stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Radomiu, Płocku, Mszanie Dolnej, Oświęcimiu, Warce oraz Tomaszowie Mazowieckim. Wcześniej należy dokonać rejestracji, wypełniając formularz na www i dołączając kopię dokumentu tożsamości lub zarejestrować się bezpośrednio w punkcie naziemnym. Potwierdzenie swojej pełnoletniości jest niezbędne, aby rozpocząć typowanie. Co więcej, jeden gracz może zarejestrować tylko jedno konto.

W ofercie LV BET znajdują się zakłady, których można dokonywać wcześniej oraz takie, które obstawia się już w czasie trwającej rozgrywki. Typować można zakłady pojedyncze, systemowe lub kombinacyjne. Dostępne są wydarzenia z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych (piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej) oraz tych bardziej niszowych, jak na przykład hurling. Możliwe jest także typowanie zakładów na wydarzenia e-sportu. Minimalna kwota, która można postawić we wszystkich zakładach wynosi 1 zł.

Jeśli chodzi o płatności, to wpłat można dokonywać poprzez Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Paymenticon. Minimalna kwota, którą można przesłać na swoje konto wynosi 10 zł. W kwestii wypłat bukmacher zaznacza, że każda z nich musi być potwierdzona przez ich Dział Finansowy i w przypadku dużych wygranych, przelew środków może potrwać do 7 dni roboczych. Minimalna wypłacana kwota wynosi 25 zł i jest dokonywana na konto bankowe lub portfel elektroniczny Paymenticon.

W przypadku potrzeby skonsultowania się z obsługą, gracze mogą użyć Live Chata, gdzie natychmiast uzyskają wsparcie. Można także wysłać maila lub skorzystać z formularza kontaktowego.

 

Licencja Ministerstwa Finansów:
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice – zezwolenie z dnia 13 maja 2016r numer PS4.6831.9.2016.EQK

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy LVBET jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy LVBET posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy LVBET posiada streaming na żywo?

Tak. Bukmacher posiada transmisję live z wybranych dyscyplin sportowych.