Legalny bukmacher TOTALbet

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. licencję MF na zawieranie zakładów wzajemnych uzyskał w styczniu bieżącego roku. Natomiast pozwolenie na zakłady online TOTALbet otrzymał 22 marca 2018 roku, a oficjalny start strony bukmachera nastąpił na początku lipca tego roku.

Polski bukmacher w swojej ofercie posiada zarówno zakłady bukmacherskie (ponad 25 dyscyplin sportowych, w tym także e-sport) jak i ofertę live, z dostępnym podglądem spotkań i statystykami.

W jaki sposób można się zarejestrować? TOTALbet oferuje jedynie, na ten moment, rejestrację online. Są do wyboru dwa rodzaje kont: tymczasowe (można obstawiać już chwilę po rejestracji; ważne przez 90 dni; nie wymagane dokumenty tożsamości; można obstawiać, ale bez możliwości wypłacania wygranych środków; aby wypłacić środki z konta, należy konto zweryfikować), oraz zweryfikowane (wymagany skan dowodu osobistego bądź paszportu, numer konta bankowego). Weryfikacja trwa zazwyczaj do 1 godziny, choć w skrajnych przypadkach może zająć nawet 24h.

Środki na konto gracza, można wpłacić poprzez systemy płatności online (PayU, dotpay), Blika, kartę płatniczą, portmonetkę elektroniczną Paysafecard czy też standardowym przelewem bankowym na konto. Wypłata odbywa się każdego roboczego dnia o godzinie 12:00.

TOTALbet, na chwilę obecną, swoją ofertę kieruje jedynie do graczy internetowych. Można obstawiać zarówno poprzez stronę internetową jak i aplikację mobilną (Android).

Dział pomocy bukmachera jest czynny 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 23:00. Skontaktować się można zarówno poprzez e-mail (pomoc@totalbet.pl), livechat czy infolinię (22 611 61 71).

Licencja Ministerstwa Finansów:

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017.

TOTALbet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy TOTALbet jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy TOTALbet posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy TOTALbet posiada streaming na żywo?

Tak. Bukmacher posiada transmisję live z wybranych dyscyplin sportowych.