Legalny bukmacher Fortuna

Fortuna to legalny bukmacher, działający w Polsce na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne.

Swoją działalność prowadzi zarówno online, jak i stacjonarnie. W całym kraju znajdziemy ponad 500 punktów, w których można typować zakłady w kilkunastu rodzajach dyscyplin sportowych, a także w wydarzeniach politycznych i społecznych. Mapa punktów bukmachera wraz z godzinami otwarcia dostępna jest na stronie internetowej. Minimalna stawka, którą można obstawić wynosi 2 zł, natomiast maksymalna jest zmienna i uzależniona od wielu czynników (rodzaju zakładu, dyscypliny, ligi).

Rejestracji dokonuje się na stronie internetowej lub w punkcie stacjonarnym. W każdym przypadku firma weryfikuje wiek na podstawie dowodu tożsamości. Po zarejestrowaniu można dokonywać wpłat w punktach – za pomocą karty i gotówki lub online – za pomocą przelewu bankowego. Wypłaty wygranych i innych środków dokonywane są w dni robocze o 12:00, po tym jak gracz zleci taką operację. Kwoty zarówno wpłat, jak i wypłat zaczynają się od 0,01 zł.

W ofercie bukmachera znajdziemy mnóstwo dyscyplin sportowych, które można typować przed rozpoczęciem, jak i w trakcie spotkania. Można też obstawić tak zwany „szybki zakład”, który pozwala na szybką reakcję w zależności od sytuacji na boisku. Na niektóre zakłady bukmacher udostępnia funkcję Early Cash-out, która daje możliwość wypłacenia wygranej z zakładu przed jego rozliczeniem.

Fortuna oferuje swoim użytkownikom pomoc czołowych ekspertów sportowych w typowaniu zakładów. Wystarczy odwiedzić zakładkę „Strefa Eksperta” i poznać opinię specjalistów. Dodatkowo, gracze mogą korzystać z forum i wymieniać się doświadczeniami.
Na stronie dostępne są wyniki poszczególnych spotkań oraz statystyki. Bukmacher daje możliwość uzyskania informacji o danym wydarzeniu lub własnym kuponie za pomocą wiadomości SMS. Gracze mogą także zaprenumerować Dziennik Fortuna, gdzie znajdą zaktualizowaną ofertę, uwzględniającą najbardziej aktualne kursy oraz statystyki.

Bukmacher udostępnia swoją ofertę nie tylko na www, ale też w aplikacji mobilnej. W razie potrzeby skontaktowania się z obsługą, można to zrobić za pomocą Live Chata lub maila.

 

Licencja Ministerstwa Finansów:
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. – legalny
bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą
konsekwencję prawne.


FAQ

1. Czy Fortuna jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy Fortuna posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy Fortuna posiada streaming na żywo?

Tak. Bukmacher posiada transmisję live z wybranych dyscyplin sportowych.