Legalny bukmacher BETFAN

Betfan to legalny polski bukmacher, który już po 6 miesiącach po otrzymaniu licencji, wystartował w kwietniu 2019 roku ze swoją w pełni funkcjonalną stroną internetową. Jest to jeden z nielicznych przypadków na naszym rynku, gdzie w tak krótkim czasie buk wystartował ze swoją działalnością. Zapewne duży na to wpływ miały osoby, które stoją na czele spółki, a w szczególności Piotr Sienkiewicz, który w przeszłości pracował dla takich uznanych marek jak Totolotek czy forBET.

Betfan, na chwilę obecną, posiada jedynie pozwolenie z MF na prowadzenie działalności w Internecie. Czy bukmacher będzie starał się także o licencję na prowadzenie punktów naziemnych? To nam pokaże przyszłość. A tymczasem, jeżeli podjąłeś decyzję o zarejestrowaniu się u tego bukmachera, to możesz to zrobić zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacji (Android). Buk oferuje dwie możliwości rejestracji: Konto Tymczasowe oraz Konto Zweryfikowane. W przypadku tego pierwszego od rejestracji konta do możliwości obstawienia miną minuty, o ile nie sekundy. Jednak trzeba pamiętać, że takie błyskawiczne konto ma swoje ograniczenia w postaci braku możliwości wypłaty wygranej czy limitu stawek. Aby zyskać pełne możliwości jakie daje rejestracja w Betfanie, należy zweryfikować swoje dane tak jak to ma miejsce u każdego innego podmiotu oferującego zakłady wzajemne w Polsce.

W jaki sposób wpłacić środki na konto bukmachera? Doładowanie konta może nastąpić przez ekspresowe przelewy (Przelewy24), kartę płatniczą czy też BLIK. Minimalny depozyt potrzebny do obstawienia wynosi 1 pln i tyleż samo wynosi minimalna stawka, potrzebna do postawienia kuponu bukmacherskiego. Wygrane można wypłacić albo poprzez oferowany przez buka system szybkich wypłaty w ciągu 15 minut (limit 4999 pln) albo standardowo na konto bankowe (do 500 000 tysięcy z 1 kuponu). W tym drugim przypadku maksymalny czas oczekiwania to 48h.

Oferta bukmacherska firmy Betfan to około 30 różnych dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka, MMA, Squash czy też rosnące na fali sporty elektroniczne (np. CS:GO, DOTA2, League of Legends). Obstawiać można zarówno w trybie pre-match jak i także zakłady live na wybrane spotkania.

Jednak to co jest wyróżnikiem bukmachera na tle konkurencji są zakłady specjalne. Wśród nich można znaleźć ze że świata sportu, show-biznesu czy też ekonomii. Taki krok w kierunku zakładów na rozrywkę ma służyć, jak zapewnia prezes firmy, zmianie postrzeganiu zakładów wzajemnych w Polsce. Jak ta sztuka uda się tej firmie? Czy plany na najbliższe 4 lata by wejść do top 5 legalnych bukmacherów w naszym kraju będą możliwe? Sprawdzimy. A wracając do oferty, to oprócz sportów tradycyjnych są także wirtualne sporty, zakłady playerbets oraz zakłady MY BET czyli możliwość stworzenia własnego zakładu. BETFAN oferuje także, co już staje się standardem na polskim rynku, opcję cashout oraz swój unikalny produkt jakim jest wyszukiwarka okazji – Radar365.

Ambasadorem marki jest Mariusz Pudzianowski i jego koń „BETFAN”.

Dla swoich obecnych i przyszłych klientów, który potrzebują skontaktowania się w jakiejkolwiek sprawie, buk oddaje w ręce graczy Biuro Obsługi Gracza (BOG), które jest czynne przez cały tydzień w godzinach 9 – 23 (live chat i mail). Do tego na stronie można znaleźć dział pomocy, a w nim takie kategorie jak FAQ, jak zacząć czy też regulaminy.

Licencja Ministerstwa Finansów

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Śmiała 26 01-523 Warszawa (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) posiada zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

BETFAN Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Hazard może uzależniać. BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


FAQ

1. Czy BETFAN jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy BETFAN posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy BETFAN posiada streaming na żywo?

Tak. Bukmacher posiada transmisję live z wybranych dyscyplin e-sportowych i sportów wirtualnych, jednak nie posiada jeszcze stream live z tradycyjnych sportów.