Legalny bukmacher Totolotek

*** Totolotek zakończył z dniem 30.11.2022 swoją ofertę powitalną dla nowych klientów. Jeśli szukasz sprawdzonego bukmachera sprawdź nasz ranking zakładów bukmacherskich lub odwiedź stronę bukmachera Fuksiarz ***


Totolotek S.A. działa w Polsce od 1992 roku i od tego czasu rozwinął sieć ponad 350 punktów w całym kraju, ciągle się rozrastając. Zakłady online są możliwe od 2013 roku. Bukmacher posiada licencję Ministra Finansów i działa zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową.

W ofercie znajduje się kilka rodzajów zakładów, w tym: Toto-Mix, Toto-Racing, Toto-Gol, Toto-Liga, Toto-Lotek. Można typować przed wydarzeniem, jak w czasie jego trwania.

Jak się zarejestrować? Bukmacher oferuje dwie możliwości: poprzez stronę internetową albo osobiście w punkcie Totolotek S.A. W każdym przypadku weryfikacja dokonywana jest na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. W wyjątkowych przypadkach może potrwać do 24 h, jednak w standardowych godzinach pracy biura, weryfikacja zajmuje kilkanaście minut.

Doładowanie konta możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników wyłącznie za pośrednictwem konta bankowego. Gracze mogą korzystać w wygodnych przelewów za pomocą metody DOTPAY oraz Tpay. Wypłata wygranych oraz zgromadzonych środków również możliwa jest wyłącznie na konto bankowe. Tego typu operacje odbywają się w dni robocze o godzinie 12:00.

Gracze mają możliwość typowania zakładów nie tylko za pomocą strony internetowej oraz w punktach stacjonarnych, ale także za pomocą aplikacji mobilnej.

Bukmacher przygotował dla użytkowników tutoriale pomocne przy kolejnych etapach korzystania z serwisu. W razie jakichkolwiek problemów gracze mogą skorzystać z infolinii czynnej 7 dni w tygodniu. Dostępny jest również adres mailowy, na który można kierować zapytania.

Licencja Ministerstwa Finansów:
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy Totolotek jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy Totolotek posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy Totolotek posiada streaming na żywo?

Nie. Bukmacher nie posiada transmisji live na ten moment.