Legalny bukmacher Totolotek

Totolotek S.A. działa w Polsce od 1992 roku i od tego czasu rozwinął sieć ponad 350 punktów w całym kraju, ciągle się rozrastając. Zakłady online są możliwe od 2013 roku. Bukmacher posiada licencję Ministra Finansów i działa zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową.

W ofercie znajduje się kilka rodzajów zakładów, w tym: Toto-Mix, Toto-Racing, Toto-Gol, Toto-Liga, Toto-Lotek. Można typować przed wydarzeniem, jak w czasie jego trwania.

Jak się zarejestrować? Bukmacher oferuje dwie możliwości: poprzez stronę internetową albo osobiście w punkcie Totolotek S.A. W każdym przypadku weryfikacja dokonywana jest na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. W wyjątkowych przypadkach może potrwać do 24 h, jednak w standardowych godzinach pracy biura, weryfikacja zajmuje kilkanaście minut.

Doładowanie konta możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników wyłącznie za pośrednictwem konta bankowego. Gracze mogą korzystać w wygodnych przelewów za pomocą metody DOTPAY oraz Tpay. Wypłata wygranych oraz zgromadzonych środków również możliwa jest wyłącznie na konto bankowe. Tego typu operacje odbywają się w dni robocze o godzinie 12:00.

Gracze mają możliwość typowania zakładów nie tylko za pomocą strony internetowej oraz w punktach stacjonarnych, ale także za pomocą aplikacji mobilnej.

Bukmacher przygotował dla użytkowników tutoriale pomocne przy kolejnych etapach korzystania z serwisu. W razie jakichkolwiek problemów gracze mogą skorzystać z infolinii czynnej 7 dni w tygodniu. Dostępny jest również adres mailowy, na który można kierować zapytania.

Licencja Ministerstwa Finansów:
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy Totolotek jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy Totolotek posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy Totolotek posiada streaming na żywo?

Nie. Bukmacher nie posiada transmisji live na ten moment.

4. Czy Totolotek posiada zakłady karciane?

Nie. Taka funkcjonalność nie jest jeszcze dostępna u wybranego bukmachera.