Legalny bukmacher Betclic

Betclic to francuski bukmacher, stworzony ponad 14 lat temu we Francji. Dziś, Betclic to europejska marka o wielkiej rozpoznawalności – posiada już 9 milionów klientów na Starym Kontynencie. Po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, długo wyczekiwany bukmacher w końcu wkroczył na polski rynek. Betclic (a właściwie BEM Operations Limited) otrzymał licencję polskiego Ministerstwa Finansów w dniu 26.09.2018. Od tamtego dnia, trwały prace przygotowujące produkt odpowiedni dla polskich graczy. Oficjalnie, polski serwis internetowy Betclic został uruchomiony 1 lipca 2019 roku.

Bardzo szybko po uruchomieniu strony bukmacherskiej, logo zakładów bukmacherskich Betclic zaczęło ozdabiać koszulki Mistrza Polski w piłce nożnej – Piasta Gliwice, Lechii Gdańsk oraz Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Firma bowiem została sponsorem wymienionych drużyn i w ten sposób szybko zaznaczyła swoją obecność na rodzimym rynku bukmacherskim.

Betclic obecnie oferuje 35 dyscyplin do obstawiania. Od najpopularniejszych jak piłka nożna, hokej, tenis ziemny, koszykówkę czy siatkówkę aż po żeglarstwo, pesapallo, a nawet pentanque. Większość najważniejszych spotkań można obstawiać na żywo (livebetting). Poza tym, znajdują się tam zakłady specjalne, nie tylko sportowe. Ten buk, oferuje również zakłady na eSport (m.in. CS:GO, LoL, Overwatch czy StarCraft 2). Wirtualne sporty zaś nie są jeszcze dostępne. Bukmacher oferuje dostęp do Betclic TV, na którym można oglądać m.in. Serie A, MLS, Copa America, Wimbledon, NBA, NHL. Aby móc włączyć transmisję danego wydarzenia należy być zalogowanym i spełnić jeden z podanych niżej warunków:

– Dodatni stan konta,
– Postawienie zakładu na dowolnie wybrane zdarzenie w ciągu ostatniej doby,
– Postawienie zakładu na spotkanie, które zamierzasz obejrzeć.

Strona bukmachera Betclic oferuje konto tymczasowe, ale w zasadzie służy ono tylko do zapoznania się z ofertą. Natomiast konto pełnoprawne, można otworzyć zaskakująco szybko bowiem bukmacher dokonuje automatycznej weryfikacji już w 5 minut (link do formularza rejestracyjnego z niespodzianką dla nowych klientów).

Minimalna wpłata poprzez Przelewy24 lub przelew bankowy wynosi 1 zł. W przypadku kart jest to 30 zł. Najmniejsza stawka to 50 groszy, a minimalny kurs do wysłania kuponu to 1.14. Minimalna kwota wypłaty to 1zł, a maksymalna jednorazowo 100 000 zł. Zanim otrzyma się przelew, należy poczekać maksymalnie 48h na weryfikację transferu środków przez dział finansowy.

Betclic nie posiada punktów stacjonarnych. Obstawiać można online na komputerze lub na smartfonie. Bukmacher przygotował aplikacje mobline na iOS oraz Android.

Licencja Ministerstwa Finansów

BEM Operations Limited, z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema działająca przez przedstawiciela: Gaming in Poland Sp. z o.o., ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. o numerze PS4.6831.11.2017
Hazard może uzależniać. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


FAQ

1. Czy Betclic jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy Betclic posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy Betclic posiada streaming na żywo?

Tak. Bukmacher posiada transmisję live z wybranych dyscyplin sportowych.