ze świata sportu
22 grudnia 2017

Popek vs Strachu. Kursy bukmacherskie – kto jest faworytem?

 

Sporty walki od dawien dawna elektryzują, i często również polaryzują, duże grono Polaków. Kiedyś Ryszard Wolny, Andrzej Gołota, a dziś Mamed Chalidow czy Mariusz Pudzianowski przyciągają na hale, stadiony rzesze kibiców. Kibiców, którzy nie tylko szukają sportowych wrażeń, ale i również wielkiego widowiska, show! Już niebawem kolejna gala z cyklu KSW, w której zmierzą się między innymi: Borys Mańkowski, Artur Sowiński, czy Popek. Kto będzie zwycięzcą poszczególnych walk dowiemy się dopiero podczas sobotniej nocy. Natomiast legalni bukmacherzy online, mają już swoich faworytów. Zobacz jakie szanse, kursy na walkę Popka ze Strachem przygotowali bukmacherzy.

Gala KSW 41 w Katowicach

Kolejna impreza sportowa z serii Konfrontacji Sztuk Walk (KSW) już w sobotę 23 grudnia 2017 roku. Tym razem areną zdarzeń, po 7-letniej przerwie, będzie katowicki Spodek. Podczas KSW 41 nie zabraknie zarówno czegoś dla zagorzałych fanów Mixed Martial Arts (MMA), jak i dla osób, które nie miały jeszcze styczności z tą dyscypliną sportową. W głównej walce wieczoru będzie można zobaczyć Borysa Mańkowskiego, którego przeciwnikiem będzie Roberto Soldić. Z kolei, w innym starciu o pas mistrzowski KSW, w wadze piórkowej rękawice skrzyżują Kleber Koike Erbst oraz Artur Sowiński.

 

 

KSW słynie nie tylko z organizowania walk na najwyższym poziomie sportowym, ale również z tak zwanych „freak fight”. Dzięki nim, popularność tej sztuki walki rośnie z każdym rokiem w niesłychanym tempie. Niejako ukoronowaniem tego trendu było wypełnienie po brzegi Stadionu Narodowego podczas KSW 39. Na trybunach zasiadło wtedy 57766 widzów! Tamto wydarzenie z 27 maja 2017 roku, zapisało się na łamach historii jako drugie pod względem ilości fanów w całej historii sportów walki! Na pierwszym miejscu od 2002 roku jest gala PRIDE Shockwave, na którą sprzedano 71 tysięcy biletów.

Na czym polega „freak fight”? W tego typu walkach naprzeciw siebie stają, osoby znane i lubiane, z innych dyscyplin sportowych (jak strongman Mariusz Pudzianowski) czy ze świata filmu (jak Tomasz Oświeciński). Tym razem w takiej konfrontacji zobaczymy:  Pawła “Popek / Monster” Mikołajuwa (bilans walk MMA: 3-2) oraz debiutującego na ringu Tomasza „Strachu” Oświecińskiego (bilans walk MMA: 0-0). Czy i tym razem freak fight pomoże w biciu kolejnych rekordów w przychodach z PPV? Czy KSW 41 będzie ucztą dla widzów spragnionych wspaniałych walk i niesamowitych emocji? O tym dowiemy się już niebawem.

Popek vs Strachu – zakłady bukmacherskie

Walka między Popkiem a Oświecińskim, od czasu zapowiedzi ich bezpośredniej konfrontacji, elektryzuje niemal całą Polskę. Wiele serwisów sportowych jak i plotkarskich wyszukuje i opisuje medialne razy, którymi obydwoje zawodników okłada się od października. Już podczas pierwszego ich spotkania podczas KSW 40 w Dublinie, doszło do utarczki między nimi. Wtedy do akcji musieli wkroczyć ochroniarze po tym jak Popek “pękł” i popchnął swego rywala.

 

 

Takie zdarzenie sportowe nie mogło uciec uwadze bukmacherom online. Część z nich przygotowała nawet specjalne oferty na tą walkę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się kto jest faworytem według legalnych bukmacherów i jakie kursy oferują na poszczególnych zawodników – czytaj dalej. Słowem przypomnienia, jeśli zamierzasz obstawiać zwycięstwo, któregoś z zawodników, to pamiętaj by robić to tylko i wyłącznie w takich firmach bukmacherskich, które posiadają odpowiednią licencję z polskiego Ministerstwa Finansów.

Oferta LVBet na KSW 41

LVBet, jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Pomimo niewielkiego doświadczenia w oferowaniu zakładów wzajemnych, w porównaniu z innymi bukmacherami, oferta na to wydarzenie wygląda dość rozbudowanie.

Kto według ekspertów z LVBet wygra ten freak fight? Bazując na porównaniu kursów na Popka (1.40) i Stracha (2.65), można stwierdzić, że ten pierwszy jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. LVBet proponuje także inne zakłady na tę walkę. Jakie? Do niektórych z nich należą między innymi:

– Kto pierwszy zaliczy udane sprowadzenie rywala do parteru?;

– Pierwszy skuteczny cios w walce;

– W której minucie zakończy się walka?

Więcej oferowanych zdarzeń można znaleźć na poniższej grafikach:

lvbet bukmacher kurs popek oswiecinski lvbet bukmacher kurs popek strachu

 

Oferta forBET na KSW 41

Jakie kursy na walkę Popek vs Strachu ma w swojej ofercie forBET – jeden z legalnych bukmacherów na polskim rynku? Popek (1.40) a Strachu (3.05). Ponownie, jak to miało miejsce w przypadku LVBet-u, oddsmakerzy stawiają zdecydowanie na zwycięstwo Mikołajuwa. Dodatkowo, prócz typowania na wygranego tego starcia, forBET proponuje swoim graczom obstawianie innych zdarzeń jak:

– Czy walka potrwa dłużej niż 1 minutę?;

– Ilość rund.

Pełną ofertę forBET na pojedynek tych dwóch zawodników przedstawia grafika poniżej:

forBET bukmacher kurs popek strachu

 

Oferta Fortuny na KSW 41

Zakład bukmacherski Fortuna, jeden z największych bukmacherów internetowych w Europie Środkowej, w swoich kursach na to spotkanie, odzwierciedla te same nastroje co konkurenci. Faworytem tego pojedynku jest Popek – z kursem 1.35. Natomiast Strachu, w ocenie ekspertów z Fortuny, może liczyć na kurs 2.94. Dodatkowo, w ofercie bukmachera, można znaleźć również inne zakłady jak:

– Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy;

– Kto wygra na punkty.

 

fortuna bukmacher kurs popek strachu

Oferta Totolotka na KSW 41

Oferta najdłużej działającego na polskim rynku bukmachera, porównując ją z innymi, nie wygląda na zbyt rozbudowaną. Totolotek S.A. dla swoich graczy, oferuje jedną możliwość na to zdarzenie: Końcowe zwycięstwo. Kurs na Popka wynosi 1.40, natomiast jego oponent – Strachu – jest „wyceniany” na 2.65.

 

totolotek bukmacher kurs popek strachu ksw 41

 

Który bukmacher online oferuje najwyższe kursy na wygraną Popka?

Każdy z ekspertów odpowiadających za wysokość kursów, u poszczególnych firm, stawia w roli faworyta tego pojedynku – Popka. Jak wygląda porównanie wysokości kursów pomiędzy konkurentami na rynku zakładów wzajemnych? Najwyższą stawkę oferują LVBet, forBET jak i Totolotek – zgodnie dają 1.40. Natomiast najniższy kurs jest w Fortunie – 1.35.

ksw 41 zakłady bukmacherskie lvbet
popek vs oświeciński bukmacher
Kursy bukmacherskie popek vs strachu totolotek
popek oświeciński kurs

 

Jakie kursy na zwycięstwo Stracha mają polscy bukmacherzy?

Inny wynik niż zwycięstwo Popka, będzie dużą niespodzianką dla większości fanów sportów mieszanych sztuk walk, co też można zobaczyć w wysokościach stawek na niego. Natomiast, u którego z bukmacherów online można znaleźć najwyższy kurs na wygraną Oświecińskiego? Na pierwszym miejscu jest forBET (3.05), a w stawkę zamyka Totolotek, u którego za każdą postawioną złotówkę można zyskać 2.65 pln.


popek vs oświeciński bukmacher forbet
popek oświeciński kurs fortuna
kursy ksw 41 oswiecinski lvbet
ksw 41 zakłady bukmacherskie totolotek
W jaki sposób gala KSW 41 zapisze się na kartach historii? Czy czekają nas kolejne kontrowersje, jak to miało miejsce podczas niektórych z poprzednich imprez? Czy i tym razem rekord w oglądalności zostanie pobity? Wszystko się okaże już za kilka dni. Ale jedno jest pewne. Show must go on!

4/5 - (2 votes)