Legalny bukmacher Superbet

Marka Superbet wywodzi się z Rumunii. W kraju Drakuli bukmacher funkcjonuje od 2009 roku, a w Polsce rozpoczął działalność osiem lat później. Operator ten skupia się na zaspokajaniu oczekiwań klientów poprzez dostarczanie im innowacyjnych produktów i usług. Superbet stawia też na różnorodność i ciągłe ulepszanie swojej oferty.

Rolę ambasadora bukmachera Superbet od 2017 roku pełni legendarny bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski oraz m.in. Liverpoolu i Realu Madryt – Jerzy Dudek. Buka tego promują również Sławomir Peszko (piłkarz) i Jan Błachowicz (zawodnik MMA).

W ofercie bukmachera Superbet znajdziesz tradycyjne zakłady sportowe na najbardziej popularne dyscypliny, jak i te niszowe. Dostępne są one w trybach prematch oraz live. Można tu również obstawiać zakłady specjalne, zakłady na e-sport i sporty wirtualne.

Pod względem kursów rumuński operator na tle konkurencji wypada całkiem nieźle. Za przykład niech posłuży mecz Real Betis – FC Barcelona w sezonie 2022/2023 La Liga. Superbet na zwycięstwo gospodarzy 23 stycznia 2023 roku wystawił kurs 5.25, na remis 4.20, a na triumf gości 1.62. Natomiast STS proponował odpowiednio 5.00, 4.05 i 1.62.

U bukmachera Superbet można też znaleźć kilka ciekawych udogodnień dla typerów: streaming meczów, cashout, Super Spin, Bonus Box, SuperBets, SuperPrzewaga, Super Szansa, Super Kursy, Super Live i program lojalnościowy Super Club.

Jak założyć konto u bukmachera Superbet?

Wystarczy wypełnić formularz online. Da się otworzyć dwa rodzaje kont: tymczasowe (szybka rejestracja poniżej 1 minuty i bez skanu dowodu osobistego, ale konto ważne 90 dni – bez możliwości wypłat, z maks. depozytem 5 000 PLN i maks. wygraną 2799,99 na 1 kuponie) oraz stałe, które jest pozbawione powyższych ograniczeń, lecz wymaga przejścia weryfikacji. Proces ten zazwyczaj trwa do kilkunastu minut i polega na przesłaniu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego oraz podaniu: numeru konta bankowego, numeru telefonu, adresu zamieszkania i numer dowodu osobistego. W szczególnych przypadkach procedura weryfikacji konta może się przedłużyć do 48 godzin.

Konto gracza w Superbet można zasilić przez: BLIK, Apple Pay, PayPal, Tpay, Przelewy24, Neteller, Skrill i Paysafecard oraz kartą płatniczą i tradycyjnym przelewem bankowym. Minimalna wpłata wynosi 1 zł. W przypadku wypłat Superbet udostępnia szybkie wypłaty poprzez Przelewy24. Tym sposobem pieniądze są księgowane na rachunku bankowym gracza średnio w ciągu 15 minut od zlecenia wypłaty przez bukmachera. Superbet umożliwia również wypłatę: tradycyjnym przelewem (czas księgowania zależny od banku), przez Skrill (księgowanie natychmiastowe), przez Neteller (księgowanie natychmiastowe), przez Paysafecard (księgowanie natychmiastowe), przez PayPal (księgowanie natychmiastowe) i na kartę kredytową (księgowanie do 3 dni).

Do wypłaty można jednak użyć tylko tej metody, która wcześniej została wykorzystana do wpłaty. W szczególnych przypadkach czas oczekiwania na wypłatę może się wydłużyć i zgodnie z regulaminem wynieść do 7 dni. Minimalna kwota wypłaty to 1 PLN.

U bukmachera Superbet można obstawiać na stronie internetowej www.superbet.pl oraz w aplikacji mobilnej na Androida i iOS. Operator ten posiada również kilkadziesiąt punktów stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce.

Z działem pomocy Superbet można się skontaktować na cztery sposoby: przez live chat, formularz kontaktowy, e-mail customer.support@superbet.pl oraz za pośrednictwem aplikacji WhatsApp pod numerem 509 272 272 (tylko czat, brak możliwości dzwonienia na ten numer).

Licencja Ministerstwa Finansów:

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A w Katowicach – z dnia 18 października 2019 roku o numerze PS4.6831.5.2019.
Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy Superbet jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych online i stacjonarnie na terenie Polski. Obstawiając u tego buka możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania do prowadzenia tego typu gier w naszym kraju.

2. Czy Superbet posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego bukmachera. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, PESEL, kraj zamieszkania, nazwę użytkownika i hasło. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy Superbet posiada streaming na żywo?

Tak, Superbet oferuje transmisje live z wybranych wydarzeń sportowych.