Legalny bukmacher ETOTO

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie to firma działająca na rynku od 2011 roku. Najpierw bukmacher funkcjonował w oparciu o kilka punktów naziemnych, aby pod koniec 2014 roku uzyskać licencję MF na prowadzenie zakładów wzajemnych online. Na jej podstawie uruchomił w 2015 roku stronę www.etoto.pl, umożliwiając graczom zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet. W 2017 roku E-TOTO Zakłady Bukmacherskie zmienił swój wizerunek.

Sponsor klubów i znanych osób

E-TOTO był w przeszłości sponsorem drużyn Piast Gliwice, Polonia Warszawa, a także gali boksu – Polsat Boxing Night. Od lutego 2018 roku sponsoruje wielu sportowców i ludzi związanych ze sportem: Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego, Romana Kołtonia i Tomasza Hajto.

W swojej ofercie bukmacher ma tradycyjne zakłady bukmacherskie, jak i zakłady live, w ramach których można obstawiać wyniki rozgrywek w takich dyscyplinach jak futbol czy tenis ziemny, hokej, siatkówka, żużel, a nawet niszowych sportów – netballu, krykieta czy triathlonu. E-TOTO umożliwia obstawianie turniejów w popularnych dyscyplinach e-sportowych, m.in. CS:GO, Dota 2, LoL, Overwatch, Starcraft czy Street Fighter. Gracze mogą obstawiać również zakłady specjalne.
Dla lojalnych klientów bukmacher E-TOTO ma specjalny program „Liga VIP”, w ramach którego można uzyskać priorytetowe wypłaty, pomoc osobistego asystenta czy inne, ekskluzywne oferty.

Rejestracja w E-TOTO

Jak się zarejestrować w E-TOTO? Gracz może założyć konto w jednej z 43 placówek naziemnych na terenie całego kraju, a do rejestracji wymagany jest dokument tożsamości i numer rachunku bankowego. Może też wypełnić w tym celu formularz online, a bukmacher zweryfikuje dane konta w ciągu kilkunastu minut, o ile rejestracja zostanie dokonana w godzinach od 9 do 22.
Doładowanie konta możliwe jest z wykorzystaniem szybkich internetowych przelewów „Przelewy 24” lub za pomocą karty płatniczej. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł. Bukmacher nie określił minimalnego poziomu wypłaty – gracz może wypłacić dowolną sumę. Najmniejsza stawka zakładów pojedynczych oraz akumulacyjnych wynosi 0,24 zł.
Gracze mogą typować zakłady w punktach naziemnych, otwartych zwykle przez cały tydzień, w godzinach od 9/10 do 16/19, od poniedziałku do soboty oraz w niedzielę, od 9 do 16. ETOTO pozwala też na zawieranie zakładów online – za pośrednictwem komputera lub mobilnej wersji strony na smartfonie.

Licencja Ministerstwa Finansów:
ETOTO – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

ETOTO Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy eTOTO jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy eTOTO posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy eTOTO posiada streaming na żywo?

Nie. Bukmacher nie posiada transmisji live na ten moment