Legalny bukmacher ETOTO

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie to firma działająca na rynku od 2011 roku. Najpierw bukmacher funkcjonował w oparciu o kilka punktów naziemnych, aby pod koniec 2014 roku uzyskać licencję MF na prowadzenie zakładów wzajemnych online. Na jej podstawie uruchomił w 2015 roku stronę www.etoto.pl, umożliwiając graczom zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet. W 2017 roku E-TOTO Zakłady Bukmacherskie zmienił swój wizerunek.

Sponsor klubów i znanych osób

E-TOTO był w przeszłości sponsorem drużyn Piast Gliwice, Polonia Warszawa, a także gali boksu – Polsat Boxing Night. Od lutego 2018 roku sponsoruje wielu sportowców i ludzi związanych ze sportem: Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego, Romana Kołtonia i Tomasza Hajto.

W swojej ofercie bukmacher ma tradycyjne zakłady bukmacherskie, jak i zakłady live, w ramach których można obstawiać wyniki rozgrywek w takich dyscyplinach jak futbol czy tenis ziemny, hokej, siatkówka, żużel, a nawet niszowych sportów – netballu, krykieta czy triathlonu. E-TOTO umożliwia obstawianie turniejów w popularnych dyscyplinach e-sportowych, m.in. CS:GO, Dota 2, LoL, Overwatch, Starcraft czy Street Fighter. Gracze mogą obstawiać również zakłady specjalne.
Dla lojalnych klientów bukmacher E-TOTO ma specjalny program „Liga VIP”, w ramach którego można uzyskać priorytetowe wypłaty, pomoc osobistego asystenta czy inne, ekskluzywne oferty.

Rejestracja w E-TOTO

Jak się zarejestrować w E-TOTO? Gracz może założyć konto w jednej z 43 placówek naziemnych na terenie całego kraju, a do rejestracji wymagany jest dokument tożsamości i numer rachunku bankowego. Może też wypełnić w tym celu formularz online, a bukmacher zweryfikuje dane konta w ciągu kilkunastu minut, o ile rejestracja zostanie dokonana w godzinach od 9 do 22.
Doładowanie konta możliwe jest z wykorzystaniem szybkich internetowych przelewów „Przelewy 24” lub za pomocą karty płatniczej. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł. Bukmacher nie określił minimalnego poziomu wypłaty – gracz może wypłacić dowolną sumę. Najmniejsza stawka zakładów pojedynczych oraz akumulacyjnych wynosi 0,24 zł.
Gracze mogą typować zakłady w punktach naziemnych, otwartych zwykle przez cały tydzień, w godzinach od 9/10 do 16/19, od poniedziałku do soboty oraz w niedzielę, od 9 do 16. ETOTO pozwala też na zawieranie zakładów online – za pośrednictwem komputera lub mobilnej wersji strony na smartfonie.

Licencja Ministerstwa Finansów:
ETOTO – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

ETOTO Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


FAQ

1. Czy eTOTO jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher posiada odpowiednią licencję z MF na oferowanie zakładów wzajemnych online na terenie RP. Grając u tego buka, możesz spać spokojnie, gdyż spełnia on wysokie wymagania Ministerstwa do prowadzenia tego typu gier w Polsce.

2. Czy eTOTO posiada opcję szybkiej rejestracji?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe u tego buka. Wystarczy podać tylko swoje podstawowe dane osobowe jak np. email i numer telefonu. Dzięki szybkiej rejestracji możesz stawiać zakłady online w ciągu kilku minut.

3. Czy eTOTO posiada streaming na żywo?

Nie. Bukmacher nie posiada transmisji live na ten moment

4. Czy eTOTO posiada zakłady karciane?

Nie. Taka funkcjonalność nie jest jeszcze dostępna u wybranego bukmachera.