Blog
25 sierpnia 2020

Nowość w ofercie BETFAN – gry karciane

Bukmacher, który obchodził w kwietniu tego roku swoje pierwsze urodziny na polskim rynku bukmacherskim, wprowadził jako kolejny gracz na rynku symulacje gier karcianych. Pierwsze rozdanie kart należało do Mariusza Pudzianowskiego.

TVBET to jeden z wiodących globalnych dostawców oprogramowania gier na żywo. Z ich usług korzysta już inny polski legalny operator zakładów wzajemnych – forBET. Jakie gry są już dostępne dla klientów BETFAN? Typerzy mogą obstawiać na żywo wyniki takich gier karcianych jak poker, wojna czy blackjack. Gry są dostępne przez całą dobę.

Sprawdź też: Jak założyć konto tymczasowe?

Na początek współpracy między TVBET a BETFAN, pierwszą osobą, która rzuciła karty na stół został ambasador bukmachera – Mariusz Pudzianowski. Poniżej możecie zobaczyć jak Pudzian rozdaje karty:

To już kolejna nowość w ofercie bukmachera. Przypomnijmy w ostatnich miesiącach buk wprowadził m.in. ranking graczy, Concierge dla klientów VIP, transmisje spotkań e-sportowych na stronach mobilnych i w apce, a także zakładki ze słownikiem bukmacherskim i najlepszymi kuponami.

Przy okazji nowości w ofercie, nie obyło się bez komentarza ze strony zarządu bukmachera, w osobie prezesa BETFAN Piotra Sienkiewicza:

(…) Nie określamy siebie mianem zwykłego bukmachera, a raczej tech labu z licencją bettingową. Chcemy dostarczać klientom nie tylko atrakcyjną, ale także wygodną, mobilną i powszechnie dostępną formę rozrywki. Mocno wierzymy w skuteczność takiego modelu biznesowego i cały czas pracujemy, by działać jeszcze wydajniej. Dlatego w ostatnich miesiącach wdrożyliśmy zmiany strukturalne i nieprzerwanie nastawiamy się na dalszy wzrost.

BETFAN jest kolejnym bukmacherem na polskim rynku, który wprowadził obstawianie wyników symulacji gier karcianych. Do tej pory takie rozwiązania oferują: STS, forBET.

Jakie nowości jeszcze w tym roku BETFAN zamierza wprowadzić? Będziemy trzymali rękę na pulsie!