Bukmacher online? Wady i zalety

Wciąż wielu typerów realizuje swoje kupony w lokalach stacjonarnych, u tzw. bukmacherach naziemnych. Są zdania że panuje tam wyjątkowa atmosfera, mają możliwość podyskutowania z innymi entuzjastami zakładów, mogą porównać swoje analizy oraz pochwalić się kuponami. Faktycznie, możliwość obcowania z osobami dzielącymi tę samą pasję to coś niepowtarzalnego, czego nie można przeżyć przez sieć. Jednak z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszą się bukmacherzy internetowi. W Polsce, większość firm bukmacherskich idzie z duchem czasu i udostępnia serwisy internetowe oraz aplikacje na smartfony. Dziś, aby zawierać zakłady, wystarczy komputer z dostępem do internetu. Zakłady bukmacherskie są dostępne oczywiście tylko dla pełnoletnich klientów. Serwisy internetowe bukmacherów są coraz wygodniejsze, szybsze i estetyczne dzięki czemu zawieranie zakładów online jest nieskomplikowane. Klienci cenią sobie wygodę i szybkość zawierania zakładów przez internet.

Często wybór bukmachera stacjonarnego ogranicza się do naszej najbliższej okolicy. Ilu punktów przyjmowania zakładów posiadasz w swojej lokalizacji? Jednego? Dwóch? Internet daje nam dostęp do wszystkich legalnie działających bukmacherów. Wśród zalet bukmacherów internetowych wymienimy poniższe:

  • Możemy wybierać z naprawdę bogatej oferty bukmacherskiej. Porównanie oferty bukmacherów przez internet daję nam możliwość wybrania najlepszego bukmachera – tego który ma najlepsze kursy, najwięcej sportów, najwięcej meczów, najszybciej działającą stronę itp.
  • Nie nosimy ze sobą gotówki. To istotne również w przypadku pokaźnych wygranych :). Grajac u bukmachera online, robimy przelew online. W ten sposób zasilamy nasze konto gracza oraz wypłacamy środki.
  • Wolność wyboru. Zmieniamy bukmachera w dowolnym momencie. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z oferty bukmachera, możemy przenieść środki do kolejnego. To wygoda która nie zawsze jest możliwa np. wtedy gdy mieszkamy w małym miasteczku z jednym lokalem bukmacherskim.
  • Dostępność. Jak wszystko w internecie – dostęp do serwisów bukmacherskich mamy w każdym momecie dnia i nocy, pod warunkiem posiadania dostępu do internetu przez komputer, smartfona lub tablet. Możesz obstawiać w dowolnym momencie doby, wtedy kiedy jest dla ciebie najwygodniej.
  • Szybkość. Kupony rozliczane są natychmiast po zakończeniu spotkania. Wiesz, czy wygrałeś.
  • Live betting. W 2002 roku po raz pierwszy udostępniono możliwość obstawiania zdarzeń w trakcie ich trwania. Możliwe jest to jedynie u bukmacherów internetowych.
  • Aplikacje na komórki. Ludzie uwielbiają swoje smartfony i swoje aplikacje. Bukmacherzy idą w stronę nowoczesności, nie mogli wiec pominąć tego istotnego zjawiska.

To co jest zaletą u bukmacherów online, okazuje się wadą u bukmacherów stacjonarnych i odwrotnie. Dlatego to wam pozostawiamy decyzję o tym czy lepiej obstawiać online czy offline.
Przede wszystkim jednak należy pamiętać że hazard może uzależniać i przynieść dużo strat finansowych, spowodować kłopoty rodzinne oraz kłopoty w pracy. Dlatego podejmuj decyzje świadomie, a jeśli już wpłacisz depozyt do bukmachera to graj odpowiedzialnie!