Legalny bukmacher Milenium

Milenium rozpoczęło działalność w październiku 2004 roku, otwierając 15 punktów stacjonarnych. Od tego czasu sieć rozwinęła się do ponad 200 lokali w całej Polsce. Bukmacher posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów na przyjmowanie zakładów online, która obowiązuje od 16 lutego 2012 roku.

Zakłady wzajemne w Milenium podzielone są na dwie kategorie: zakłady bukmacherskie, gdzie wygrana zależy od kursu danego wydarzenia (grupy wydarzeń) oraz totalizatory, gdzie wygrana zależy od odgadnięcia określonych par spotkań i stawek wpłaconych przez grających. W obu przypadkach w grę wchodzą zakłady proste i systemowe. W ofercie bukmachera znajdują się wszystkie popularne rodzaje zdarzeń sportowych: od piłki nożnej i koszykówki, przez różnego rodzaju walki, aż po e-sport. Gracze znajdą także zakłady na wydarzenia ekonomiczne. Część zdarzeń można również obstawiać w trakcie ich trwania – zakłady live.

Wyróżnikiem u tego bukmachera jest specyficzny rodzaj zakładów, jakim są „Kulki 7 z 27”, który dotyczy strzelonych bramek w meczach piłki nożnej. Obstawia się, czy w pierwszej połowie zostanie strzelona parzysta liczba bramek, a do 90 minuty nieparzysta. Do obstawienia jest max. 27 meczów dziennie.

Bukmacher umożliwia rejestrację przez internet, po uprzedniej weryfikacji dowodu osobistego. Wpłaty na konto realizowane są przez przelew, tak samo jak wypłaty. Milenium nie pobiera za te czynności żadnych prowizji.

Gracze mogą obstawiać wydarzenia sportowe, korzystając z punktów stacjonarnych, strony www i aplikacji mobilnej, którą można pobrać ze strony Milenium (aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google). Ponadto powiadomienia o wygranej mogą przychodzić w formie SMS.
Z bukmacherem można kontaktować się przez formularz internetowy lub chat online. Milenium nie udostępnia dla swoich klientów infolinii.

Licencja Ministerstwa Finansów:
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.